O nas

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimoupiditate non.

Ducimuse dolore massa astumed. At vero eetre accusamus corrupti quos dolores et quas molestias exceturint occaecati cupiditate non providenas similique sunt in culpa officia.

O Firmie

DRAGON Technologia jest polską firmą świadczącą usługi i dostarczającą innowacyjne rozwiązania dla przemysłu chemicznego od 2000 roku.

Działalność przedsiębiorstwa opiera się m.in. na dostosowywaniu receptur oraz zmieniających się procesów produkcyjnych do ciągle rosnących wymagań Klientów oraz przepisów prawnych. Celem firmy jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań mających na celu zminimalizowanie negatywnego wpływu na środowisko produktów chemii gospodarczej, budowlanej, dekoracyjnej i motoryzacyjnej już na etapie ich powstawania jak również przez cały okres ich życia, aż do zużycia przez konsumentów. Istotnym elementem prac nad rozwojem nowych produktów jest również dotrzymanie warunków technologicznych produkcji wskazanych przez Klientów.

Szczególną wagę przywiązujemy do usystematyzowania wykonywanych czynności, poprzez stosowanie odpowiednich procedur opisujących postępowanie, mających na celu uzyskiwanie precyzyjnych rezultatów wykonywanych prac. Z myślą o naszych Klientach staramy się rozszerzać naszą ofertę aby była ona konkurencyjna zarówno ze względu na szeroki wachlarz świadczonych usług jak również czasu ich realizacji.

W chwili obecnej zespół naszych ekspertów pracuje nad uzyskaniem przez nasze laboratorium Certyfikatu Akredytacji dla wybranych metod badawczych.

NOWY SPRZĘT LABORATORYJNY
DO PROWADZENIA PRAC BADAWCZO – ROZWOJOWYCH
WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ W RAMACH MAŁOPOLSKIEGO REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO
NA LATA 2007 - 2013