2012-10-08

Informujemy, iż Firma, z którą współpracujemy w zakresie opracowania i wdrożenia Systemu Zarządzania Jakością przeszła z wynikiem pozytywnym międzynarodowy audyt przeprowadzony przez  jedną z dużych sieci spożywczych. Zachęcamy do współpracy z naszą Firmą w tym zakresie.

2012-10-05

Miło nam poinformować, że na  Stronie Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości została umieszczona informacja o naszej Firmie. Pragniemy podkreślić, że jest to dla nas ogromne wyróżnienie na tle innych firm działających w naszej branży.  Zapraszamy do zapoznania się z wizytówką pod poniższym linkiem: http://tinyurl.com/9x9udbh.

2012-10-03

Nasza Firma ubiega się aktualnie o akredytację  kilku metod badawczych, w oparciu o które nasze Laboratorium wykonuje badania dla przemysłu. Będziemy na bieżąco informować o postępach w tym temacie.

2012-10-01

Informujemy, iż Dragon Technologia otrzymała dofinansowanie na zakup  nowoczesnego sprzętu laboratoryjnego. Zaktualizowana lista posiadanych przez nas urządzeń oraz możliwych do przeprowadzenia badań znajduje się w zakładce Laboratorium. Zachęcamy do korzystania z nowych możliwości jak również rozszerzonego zakresu badań.